Vianočné darčeky pre mimino - tipy ako na to

Ako každý rok, aj teraz má Ježiško veľa starostí s tým, pre koho vybrať aký darček. Všetci sú najšťastnejší, keď sa deťom pri stromčeku rozžiaria oči radosťou. Aby sme vám uľahčili zostavenie listu pre Ježiška, pripravili sme pre vás niekoľko tipov na vianočné darčeky pre vašich najmenších.

Vianočné darčeky pre deti do 6 mesiacov

Ak vyberáte darček pre maličké bábätko alebo novorodenca, vyberte ľahkú hračku alebo zvieratko, ktoré pomôže dieťatku upokojiť sa alebo zaspať. Ideálne sú aj hračky s kontrastnými farbami, ktoré drobné bábätko ľahšie vníma. Krásnym a obľúbeným darčekom môžu byť aj hudobné hračky alebo kolotoče nad postieľku
Hrkálky, hryzátka, pískacie hračky... to všetko poteší bábätko od 3 mesiacov. Bábätko si rozvíja hmat, zrak a sluch, takže takýmito hračkami nemôžete nič pokaziť. Bábätko sa tiež aktívnejšie hrá, pekným darčekom preto môže byť hracia deka/podložka alebo skladacie hračky/kocky.

vianocne-darceky-pre-mimino-tipy-ako-na-to-1

Vianočné darčeky pre deti do 1 roka

Hračky od 6. mesiaca môžu byť interaktívne, pohyblivé, hudobné. Bábätká potešia kocky, pyramídy, telefóny alebo zrkadlá. Hodia sa aj chrastiace knižky a môžete začať bábätku ukazovať zvieratká a napodobňovať zvuky. Obľúbené ležadlo alebo hojdačka pomôže mamičke na chvíľu si oddýchnuť.

vianocne-darceky-pre-mimino-tipy-ako-na-to-2_1

Vianočné darčeky pre deti od 1 roka

Prvý rok, prvé slová, prvé kroky. Hračky od 12. mesiaca môžu pomôcť pri motorickom vývoji, bábätká v tomto veku rady "upratujú" a preskupujú. Budú stavať a búrať. Kolíky, kocky, navliekacie krúžky vaše dieťa zabavia. V tomto veku je veľa pohybového vývoja. Hračky na ťahanie, aktívne chodítka alebo odrážadlá urobia svoje. Skrátka, čo robí hluk, robí radosť.

vianocne-darceky-pre-mimino-tipy-ako-na-to-3


Mnohé krásne hračky sú teraz za super výhodné ceny, takže neváhajte. Vianoce už klopú na dvere. 

Ježiško môže urobiť radosť aj mamičkám

Tu je niekoľko tipov, ktoré urobia radosť nastávajúcim a novým mamičkám.

Pre pohodlie pri rastúcom brušku alebo počas dojčenia si môžete zaobstarať dojčiaci vankúš. Perfektným voňavým a funkčným darčekom bude kojenecká sada pre mamičky. Stále si nie ste istí, čo kúpiť? Máme pre vás pripravené darčekové poukážky, za ktoré si mamička môže v našom Baby Centre vybrať čokoľvek, čo sa jej a jej bábätku bude páčiť. Určíte si výšku poukazu a my vám ho pripravíme.

V prípade nejasností a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, či už prostredníctvom našej stránky alebo sociálnych sietí.
Tešíme sa na vás v našej predajni a e-shope, kde sme vám plne k dispozícii a radi vám pomôžeme vybrať vhodné darčeky nielen pod vianočný stromček.