BRITAX Autosedačka set Baby-Safe 3 i-Size+základňa iSense+Dualfix 3 i-Size, Indigo Blue

Akcia
Neohodnotené
Značka: BRITAX
ZADARMOZADARMO €696,80 –5 %
BRITAX Autosedačka set Baby-Safe 3 i-Size+základňa iSense+Dualfix 3 i-Size, Indigo Blue
€696,80 –5 % €659
Momentálne nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

RÖMER - Set autosedačky Baby-Safe 3 i-Size+Flex Base iSense+Dualfix 3 i-Size

Sada autosedačky Baby-Safe 3 i-Size, základne Flex Base iSense a autosedačky Dualfix 3 i-Size. Pre deti od narodenia do 4 rokov.

Detská poistka Baby-Safe 3 i-Size
Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size možno používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. V aute sa upevňuje buď bezpečnostnými pásmi vozidla, alebo ideálne pomocou základne iSense Flex. Z dôvodu povinnosti prepravy detí do 15 mesiacov v protismere jazdy obsahuje bezpečnostnú poistku, ktorá umožňuje otočenie sedačky o 180° do a z nástupnej polohy. Základňa tiež umožňuje jednoduché sklopenie sedadla do 6 rôznych polôh vrátane polohy v ľahu. To zabraňuje pádu hlavy dieťaťa, keď nie je sedadlo v niektorých autách správne naklonené. Táto kombinácia otáčania a sklápania je v modeli Egg úplne jedinečná. Patentovaný mechanizmus autosedačky umožňuje nastaviť ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa, čo podporuje jeho zdravý vývoj. Ako dieťa rastie, priestor v sedačke sa zväčšuje nastavením opierky hlavy. V neposlednom rade k pohodlnému sedeniu prispeje aj mäkko polstrovaná novorodenecká vložka a poťahy z prvotriednej mäkkej látky.

Základňa iSense Flex Baby-Safe
Základňa iSense Flex Base je použiteľná s autosedačkami Baby-safe 3 i-Size a Dualfix iSense continuation, čo umožňuje ich rýchlu a jednoduchú výmenu. Funkcia otáčania základne umožňuje otočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo uľahčuje usadenie a pripútanie dieťaťa. V autách so sklopenými sedadlami sa hlava dieťaťa v sedadle ľahko nakláňa dopredu. Preto môžete pomocou systému Flex Base iSense nastaviť sklon sedadla až do 6 rôznych polôh. Dieťa tak získa najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. Dôležitou súčasťou základne je oporná noha, ktorá zabezpečuje dodatočnú stabilitu. Pre bezpečnú inštaláciu ho nastavte tak, aby zodpovedal výške, ktorá je pre vaše vozidlo najvhodnejšia. Zvukový signál potvrdzuje, že je oporná noha správne pripevnená. V kombinácii s bezpečnostným oblúkom a systémom Pivot Link oporná noha minimalizuje nakláňanie a otáčanie a v prípade nehody ešte viac znižuje silu pohybu smerom dopredu pôsobiacu na dieťa.

Autosedačka Dualfix 3 i-size
Autosedačka Dualfix 3 i-Size spĺňa najprísnejšiu európsku normu ECE R129 a je vybavená množstvom inovatívnych bezpečnostných prvkov. Optimalizovaný systém SICT INSIDE je schopný absorbovať veľké množstvo energie v prípade bočného nárazu, čím chráni dieťa po celej dĺžke. Patentovaný systém Pivot Link poskytuje ochranu zo všetkých strán. Päťbodový bezpečnostný pás je samozrejme vybavený protišmykovou vrstvou. Autosedačka je bohato polstrovaná a v kombinácii s polohovaním do ľahu zaistí vašim najmenším maximálne pohodlie aj na dlhších cestách. Plne nastaviteľná opierka hlavy zaručuje rastúcim deťom ergonomické sedenie. Autosedačka má tiež predĺžený priestor na nohy v opačnom smere jazdy.

• Súprava autosedačky pre novorodencov, základne a podsedáku
• Jedinečná kombinácia mnohých úžitkových a bezpečnostných funkcií
• Patentovaná ergonomická poloha na ležanie
• Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size je schválená na cestovanie lietadlom
• Základňa umožňuje otáčanie a polohovanie o 360°
• Zvukový indikátor správnej inštalácie opierky nôh
• Rozšíriteľný priestor na nohy
• Autosedačka Dualfix 3 i-size je vybavená systémom SICT INSIDE a systémom Pivot Link pre dokonalú ochranu
• Nastaviteľná opierka hlavy
• 5-bodový bezpečnostný pás s protišmykovou úpravou


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: