O nás

Sme rodinná firma, ktorá vytvára radosť

V našich výrobkoch kladieme dôraz na vysokú kvalitu, výrobky sú antialergické, mäkké, jemné a zdravotne nezávadné.

V našej ponuke nájdete mimoriadne široký sortiment kvalitných produktov - od sofistikovaných kočíkov, bezpečných autosedačiek až po kompletnú praktickú výbavu pre mamičky čakateľky, mamičky a samotné bábätká od doby pred narodením, po narodení a až do veku 6-8 rokov.

V jednej z našich kamenných predajní v Martine o rozlohe viac ako 300m2 nájdete nie len rozmanité výrobky od výmyslu sveta, no hlavne profesionálny prístup a poradenstvo, ktoré patria medzi naše základné hodnoty. Aj tými najmenšími detailami sa snažíme o 100%-nú spokojnosť našich zákazníkov, s ktorými si taktiež budujeme dlhodobé priateľské vzťahy. V dnešnej modernej dobe je našou najväčšou snahou zabezpečiť Vám kvalitný a bezpečný produkt s čo najkratšou dobou doručenia (nasledujúci pracovný deň).

Okrem obrovského množstva produktov náš e-shop tvoria aj zaujímavé novinky, rozličné akcie, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme, no taktiež na ňom nájdete aj sekcie poradenstva, odporúčaní pre mamičky prvorodičky a mnoho iného. Na nich sa snažíme rôznymi praktickými článkami, postupmi a videami pomáhať všetkým mamičkám, ktoré to potrebujú.

Naša najväčšia kamenná predajňa je situovaná v centre Martina priamo na pešej zóne kúsok od hlavnej pošty, pričom ponúka bezplatné parkovanie priamo pri predajni s bezbariérovým prístupom pre zákazníkov s kočíkmi a inými nemobilnými zariadeniami. Vďaka vynikájucej polohe sme pre zákazníkov prístupní z dvoch samostatných vstupov do prevádzky a ľahko nás nájdu. Pri výbere akéhokoľvek produktu Vám naše milé a odborne vyškolené predavačky veľmi radi ochotne pomôžu a poradia.

Neváhajte a navštívte nás! Garantujeme vám, že budete od nás odchádzať spokojní a s úsmevom na tvári. O tom fakte svedčia tisíce spokojných zákazníčok po celom Slovensku.