Vulli Darčekový set – žirafa Sophie + hrkálka

Tip
1 hodnotenie
Značka: Vulli
€37 €30,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.5.2024

NOVINKA - Darčekový set z kolekcie Sophiesticated zahŕňa: 

  • žirafa Sophie: vyrobená zo 100% prírodného kaučuku, prvá detská hračka stimulujúca všetky zmysly dieťaťa.
  • hrkálka "Srdiečko": ľahká, dokonale prispôsobená pre drobné detské ručičky, ľahko uchopiteľná a jednoduchá na manipuláciu.
  • darčeková taška a kartička určená na vpísanie priania

Vek: 0 mesiacov +

Rozmery: 215 x 65 x 225 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Žirafa Sophie (0 mesiacov +) prvá detská hračka, ktorá stimuluje všetky zmysly!

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko pozná a identifikuje. 

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom. 

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má niekoľko partií určených na hryzenie (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pri upokojovaní podráždených ďasien v dobe prerezávania zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná. 

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkosťou pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníku umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Rozmery žirafy: 10 x 5 x 18 cm 

Hrkálka „srdce“ (3 mesiace+)

Krásna hrkálka v tvare srdiečka s kamarátmi žirafy Sophie!

Hrkálka je ľahká a navrhnutá tak, aby ju ľahko uchopili i malé detské ruky. Na srdiečku sú prívesky s kamarátmi žirafy Sophie: s myškou Josephine, korytnačkou Margot a vtáčikom Kiwi. V hrkálke sú guľôčky, ktoré pri pohybe vydávajú zvuky. Jasné farby nabádajú dieťa k objavovaniu. Krúžok je vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý je ideálny na žuvanie a zmiernenie bolesti detských ďasien pri prerezávaní zúbkov. 

Rovnako ako u všetkých artiklov z kolekcie Sophisticated, aj tento nový set obsahuje darčekovú tašku a kartičku určenú na vpísanie priania.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Kolekcia: SOPHIESTICATED
Odporúčaný vek: 0 mesiacov +
Stav: new

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VULLI - Sophie la girafe

Francúzska spoločnosť Vulli, založená v roku 1945, ponúka výrobky, ktoré pomáhajú deťom správne sa vyvíjať: výrobky a hračky pre bábätká vhodné pre každú fázu ich vývoja. Žirafa Sophie je práve takýmto výrobkom, prvou detskou hračkou, ktorá stimuluje všetkých päť zmyslov. Hračka je vyrobená zo 100 % prírodného kaučuku a nájdete ju už v 85 krajinách sveta!