Detské kufre a batohy

Najpredávanejšie

POSPO 25
Darčekový poukaz
Skladom
207261/25-
 
od €25
OOPS Detský batoh ruksak Medvedík 2r+
OOPS Detský batoh ruksak Medvedík 2r+
Momentálne nedostupné
MR-5905842
 
€15,70
WOOPIE Súprava detského náradia kufor
WOOPIE Súprava detského náradia kufor
Skladom u dodávateľa
MR-5904325
 
€11,40
3 položiek celkom

Cena

1125
11125

Značky

Zobrazených položiek: 3
POSPO 25
od €25
207261/25-
OOPS Detský batoh ruksak Medvedík 2r+
€15,70
MR-5905842
WOOPIE Súprava detského náradia kufor
€11,40
MR-5904325

Prebuďte v deťoch túžbu po cestovaní 

Deti prirodzene napodobňujú svojich rodičov, takže chcú robiť to, čo robíte vy. Ak sa budú môcť na dovolenku baliť tak ako vy, urobí im to veľkú radosť. Na výlet sa budú oveľa viac tešiť a prebudí sa v nich aj pocit dôležitosti a zodpovednosti. S vlastným kufrom budú chcieť nielen skutočne objavovať nové miesta, ale dokonca sa budú na cestovanie s kufrom hrať. Cestovné kufre pre deti pod stromček Prečo by to nemal byť práve Santa Claus, kto deťom pod stromček nadelí ich prvú cestovnú batožinu? Bude to pre ne o to väčšie prekvapenie. Okrem kufra im môžete darovať aj vlastný batoh na kratšie cesty alebo príručnú batožinu na dlhé cesty. Atraktívny dizajn Kufrík pre deti by mal byť príťažlivý na pohľad. V našej ponuke detských kufrov nájdete batožinu, ktorá je prispôsobená potrebám vášho dieťaťa. Vyberte si z dizajnov pre dievčatá a chlapcov. Ponúkame klasické kufre s farebnými detskými obrázkami. Vyberte si veľkosť kufríka podľa veku vášho dieťaťa.
Musíte si tiež odpovedať na otázku, či je vaše dieťa dostatočne vyspelé na to, aby malo vlastný kufor. Hoci by ste určite boli radi, keby kufor rástol spolu s dieťaťom, v tomto prípade to tak nebude. Malým deťom budú na manipuláciu stačiť kufre do 2 kg, zatiaľ čo pre väčšie deti môžete zaobstarať väčšie a objemnejšie, ale nie o veľa. Myslite aj na seba. Je viac ako pravdepodobné, že dieťa nebude schopné ťahať svoju batožinu celú cestu. Preto si vyberte takú, ktorá sa vám bude dobre niesť, keď sa dieťa na ceste unaví alebo sa stretne s prekážkou, ktorú s kufrom nedokáže prekonať. Rozmery a objem kufra
Detské kufre sú vyrobené tak, aby sa do nich zmestilo len niekoľko základných detských vecí. Objem kufra vám napovie, koľko sa toho do neho zmestí. Veľkosť hrá dôležitú úlohu, ak cestujete lietadlom a chcete si vziať detský kufor na palubu. Rozmery na palube lietadla sú zvyčajne do 55 x 40 x 20 cm, ale pravidlá veľkosti si overte v cestovnej spoločnosti. Objem kufra pre deti vo veku okolo štyroch rokov by nemal byť väčší ako 25 litrov. Zmestí sa doň síce menej vecí, ale dieťa sa pod ťarchou batožiny neunaví. V dôsledku toho vydrží dlhšie samo. Všetko má svoje pre a proti. Pre väčšie deti si už môžete dovoliť väčší objem. Pre ľahšiu manipuláciu s kufrom. Aby sa dieťaťu s kufrom čo najviac uľahčilo cestovanie, býva vybavený dvoma alebo štyrmi kolieskami. Drží sa za rukoväť. Keď dieťa ťahá kufor za sebou, ten ho nasleduje. Pre väčší rozsah pohybu kufra si môžete vybrať kufor so štyrmi otočnými kolieskami. Pri kufroch so špeciálnou konštrukciou môžu spôsob pohybu zabezpečovať štyri kolieska a šnúrka na ťahanie. Dávajte však pozor, aby menším deťom kufor na kolieskach neušiel.